Na odbywających się kajakarskich mistrzostwach świata w węgierskim Szeged, polscy kajakarze wywalczyli dwa kolejne medale. Złoty medal zdobył Piotr Siemionowski, a srebro Marta Walczykiewicz.

To drugi złoty medal biało-czerwonych w węgierskich mistrzostwach. W sobotę
bowiem, w K1 na 500 m triumfował Marek Twardowski. W decydującym wyścigu zawodnik bydgoskiego Zawiszy, o dosłownie kilka centymetrów wyprzedził Brytyjczyka Edvarda McKeevera.

Zaraz po mężczyznach, po medale na 200 metrów popłynęły kobiety. Reprezentująca barwy KTW Kalisz Marta Walczykiewicz przez moment płynęła nawet po złoto, ale szybsza była Nowozelandka Lisa Carrington.

W sobotę, oprócz Twardowskiego, brązowe medale wywalczyli Denis Ambroziak i Dawid Putto oraz Beata Mikołajczyk i Aneta Konieczna. Oba duety płynęły na 500 metrów.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich jak Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!