logo Forum Młodych RIG Katowice logo Forum Młodych RIG Katowice

logo Forum Młodych RIG Katowice

Kampania "5 do 100” przygotowana przez Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach ma ogólnopolski charakter i jest adresowana do kandydatów na prezydentów i burmistrzów.

Kampania „5 do 100” została przygotowana przez Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.
W ramach kampanii wysłano ankiety do 93 kandydatów na prezydentów i burmistrzów z 31 polskich miast.
Projekt ma na celu poruszyć kwestie związane z tym, jak przyszli liderzy miast chcą zachęcić młodych do pozostania i rozwijania się w rodzimym mieście, jaką ofertę przygotowali dla studentów i licealistów oraz w jaki sposób zamierzają wspierać lokalne marki. Ważnym elementem poruszanym w kampanii jest również strategia wspierania i promowania przedsiębiorczości wśród młodych ludzi oraz gotowość do powołania Rzecznika Młodych Przedsiębiorców, jako organu konsultacyjnego działań skierowanych do reprezentantów młodego biznesu w danym mieście. Ta apolityczna inicjatywa porusza istotne dla rozwoju regionalnego i lokalnego sprawy gospodarcze.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!