A czemu ten kapelusz na płocie sobie tak siedzi? Pewnie nad życiem, biedaczek, znowu się biedzi i biedzi A czemu ten kapelusz na płocie sobie tak siedzi? Pewnie nad życiem, biedaczek, znowu się biedzi i biedzi

A czemu ten kapelusz na płocie sobie tak siedzi? Pewnie nad życiem, biedaczek, znowu się biedzi i biedzi.

Kapelusze z głów! - chciałoby się powiedzieć. Kolegium redakcyjne Wiadomości 24.pl podjęło decyzję, że nijakich wierszy na łamach swojej gazety publikować nie będzie i ma do takiej decyzji niezbywalne prawo. Tylko przyklasnąć! Brawo Redakcjo!

Właściwie nie powinnam się wypowiadać w sprawie kolegialnej decyzji redakcji Wiadomości 24.pl, dotyczącej niepublikowania wierszy, o czym mogłam się przekonać w dniu wczorajszym na własnej skórze.

Decyzja ta okazała się na tyle dla mnie zbawienna, że zrozumiałam, iż żadnym reporterem nie jestem, a jedynie skromną wierszokletką bajkopisarką. Zawsze uważałam, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. A zatem - dzięki Ci Redakcjo Wiadomości24.pl, że uświadomiłaś mi ten fakt. Uchylam przed Tobą rondo mego kapelusza!

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!