Świetny mecz rozegrał dzisiaj w bramce Evertonu Jan Mucha. Jego drużyna pokonała na swoim stadionie Manchester City 2-0. W ten zespół Manchester City ostatecznie utracił szanse na obronienie tytułu mistrzowskiego.

"Bez Jana Muchy te zwycięstwo byłoby niemożliwe"- powiedział w podsumowaniu meczu Everton - Manchester City, komentator Canal Plus, Andrzej Twarowski. W drugiej połowie Jan Mucha zaliczył kilka wyśmienitych interwencji; między innymi wygrał pojedynek sam na sam z Carlosem Tevezem; obronił również wiele dobitek.

Interwencje te były o tyle ważne gdyż, zespół Evertonu grał w drugiej połowie w osłabieniu. W 61 minucie czerwoną kartkę otrzymał, piłkarz gospodarzy Steven Pienaar. To właśnie dzięki Musze Everton grając w "10" zachował czyste konto. Andrzej Twarowski nazwał go najlepszym piłkarzem obok Seamusa Colemana.


Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!