miejsce zderzenia samolotu miejsce zderzenia samolotu

miejsce zderzenia samolotu (© krauss)

Jest to Pierwsza Fotografia zrobiona przez najmłodszego uczestnika tej międzynarodowej Akcji PT " Kapliczka " wykonana w Lesie Kabackim w miejscu wielkiej Katastrofy Lotniczej

Na prośbę Rodziców Marka Kraussa którzy z powodu złego stanu zdrowia zwrócili się do Wnuczki / Córka Bogdana Kraussa który z cudowną swą rodzinką mieszka na Warszawskim Ursynowie podczas niedzielnego spaceru podjęła się wykonać prośbę sfotografowania tego nietypowego obiektu sakralnego - Krzyża pomnika Ofiar Katastrofy Lotniczej która tragicznie zaistniała 9.05.1987 r. Katastrofa samolotu Ił-62M „Tadeusz Kościuszko” Warszawa (PAP). 9 bm. po godz. 11.00 pod Warszawą w Lasach Kabackich wydarzyła się tragiczna katastrofa. Rozbił się Polski samolot Pasażerski IŁ-62M „Tadeusz Kościuszko” lecący czarterem z Warszawy do Stanów Zjednoczonych. Zginęły 183 osoby , Ja od Rodziców dowiedziałem się rzeczy która nie została wymieniona oficjalnie na temat tej Katastrofy w Wikipedii ,A mianowicie to że Załoga Samolotu wiedziała doskonale że zginą , dlatego celowo ominęli obiekty mieszkalne wykazując tym Aktem ogromne bohaterstwo zderzyli się w osławionym wydarzeniem Lesie Kabackim , zderzenie Samolotu z ziemią nastąpiło w miejscu gdzie stoi ten Krzyż - Ta fotografia została zrobiona przez Zuzanna Krauss uczennica jednej z Ursynowskich Szkół .

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!