Karolina Woźniacka coraz częściej myśli o zakończeniu kariery sportowej. Utytułowana tenisistka zdradziła, co chciałaby robić na emeryturze.

Karolina Woźniacka, mimo problemów z kontuzjami, potrafiła w 2016 roku dojść do półfinału US Open i wygrać dość mocno obsadzony turniej w Tokio. Dunka polskiego pochodzenia coraz częściej przebąkuje jednak o końcu kariery. Była jedynka światowego rankingu nie zdradziła wprawdzie, kiedy zamierza zrezygnować ze sportu, ale w rozmowach z mediami wysyła sygnały, że może to nastąpić już wkrótce. - Pod względem zdrowotnym przez niemal całą dotychczasową karierę miałam szczęście, ale też ciężko pracowałam, by być w formie. W tym roku moje ciało powiedziało jednak, że powinnam zwolnić, gdy organizm wysyła sygnały, że ma już dość - przyznała dziennikowi "Ekstra Bladet".

Press Focus/x-news

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!