Medialna kariera Katarzyny W. podejrzanej o nieumyślne spowodowanie śmierci swojej półrocznej córeczki, Magdy z Sosnowca nie przestaje się rozwijać. Oto bowiem powstała pierwsza książka o tej tajemniczej osobie. Na razie przyjmowane są przedsprzedażowe zamówienia na książkę "Wybaczcie mi".

Książka "Wybaczcie mi. Wiara, nadzieja, miłość. Historia Katarzyny Waśniewskiej" (bo tak brzmi pełny tytuł dzieła), wyszła spod pióra Izabeli Bartosz, na co dzień redaktor naczelnej czasopisma "Gala". Zapowiedź tej książki znalazła się na stronie internetowej Empiku, który zajął się jej dystrybucją i już przyjmuje zamówienia w ramach przedsprzedaży. W opisie historii 22-letniej Katarzyny, zamieszczonym na stronie Empiku znaleźć można następujące informacje: Kata­rzyna Waśniew­ska. 22 lata. Szczu­pła, drobna. nie­po­zorna. Wygląda jak nasto­latka. Mama pół­rocz­nej Madzi. Cała Pol­ska poznała ją, gdy szlo­cha­jąc bła­gała pory­wa­cza, aby oddał jej córkę, jej naj­więk­szy skarb. Poru­szeni byli wszy­scy. Aż oka­zało się, że matka kła­mie. Że dziecka wcale nie porwano. Mała Magda upa­dła i się zabiła, a matka jej zwłoki zako­pała w parku. Media zawy­ro­ko­wały, że takiej tra­ge­dii w Pol­sce jesz­cze nie było. Wszy­scy poczuli się oszu­kani. Fala nie­na­wi­ści do Kata­rzyny wzra­stała z każ­dym dniem. Więk­szość ludzi życzyła jej śmierci, naj­le­piej ukamienowania.

Izabela Bartosz podczas pracy nad tą książką rozmawiała z mężem swojej bohaterki, Bartłomiejem Waśniewskim, jej teściową, nauczycielami, księżmi i znajomymi. W tych relacjach matka małej Madzi jawi się jako osoba bardzo inteligentna i niezwykle silna psychicznie. Autorka stara się spojrzeć w duszę młodej kobiety, która potrafiła kłamać tak przekonująco, że nie było nikogo, kto by jej nie uwierzył.

Premierę blisko 250 - stronicowej publikacji książki Izabeli Bartosz "Wybaczcie mi" zaplanowano na 23 maja (czyli niejako w przededniu Dnia Matki). Będzie kosztowała 31,99 złotych. Wydawcą jest G + J Gruner & Jahr.

Znajdź nas na Google+

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!