W Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach spotkali się członkowie i sympatycy Krajowego Stowarzyszenia Ochrony Informacji Niejawnych oraz Stowarzyszenia Wspierania Bezpieczeństwa Narodowego.Podczas zebrania sprawozdawczego, prowadzonego przez Dariusza Deptałę, zebrani wysłuchali informacji prezesa płka Tadeusza Koczkowskiego o dokonaniach w mijającym roku oraz planach działań w roku nadchodzącym. Andrzej Chłopecki przestawił protokół Komisji Rewizyjnej. Następnie podjęto uchwały absolutoryjne oraz inne, w tym uchwałę o ustanowieniu medalu i odznaki „Za Zasługi dla Ochrony Informacji Niejawnych”.

Głos zabrał również Andrzej Mystek, redaktor naczelny internetowego Radia Top Secret.

W drugiej części spotkania, kierowanej przez Elżbietę Bińczyk, dokonano wręczenia wyróżnień przyznanych przez Zarząd KSOIN. Tytuły i dyplomy Honorowego Członka KSOIN odebrali: Stanisław Trenczek i Jan Sarna. Złote Odznaki KSOIN odebrali: Grzegorz Gajda, Tomasz Starzykowski i Jolanta Wider. W poczet członków stowarzyszenia przyjęto prof. Jolantę Wilsz.

Zebrani wysłuchali koncertu kolęd i dawnych przebojów w wykonaniu solistów Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. Następnie podzielili się opłatkiem i złożyli sobie wzajemnie życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!