Babcie i dziadkowie z radością przejęli zaproszenia na dedykowany im występ oraz poczęstunek kawa, Bernata i pysznymi ciastami.

Pierwszaczki w SP 17 gościły babcie i dziadków
Pierwszoklasiści z I a wraz ze swoją panią, Mariolą Gałach, przygotowały okolicznościowy program z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, w którym były i piosenki i żartobliwe wierszyki.


Gwoździem programu był występ Klary, grającej na skrzypcach i Oli, która przy akompaniamencie gitary zaśpiewała piosenkę „Panie Janie”, aż w czterech językach.Babcia to ktoś ciepły, miły, słodki (Minika Szwaja)
Po części artystycznej goście przenieśli się do klasy, gdzie zostali hojnie podjęci poczęstunkiem. Otrzymały od wnucząt piękne serca i laurki, a ponadto mogli podziwiać galerię swoich portretów, które także zabrali na pamiątkę.Jak nam dziadek zacznie
Prawić różne dziwy,
To świat dawny staje
Przede mną jak żywy.
( Maria Konopnicka)

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!