(© RealMadrid.pl)

Kazimierz Moskal nadal będzie trenerem Wisły Kraków, podaje oficjalna strona klubu z Krakowa. W czwartek, 22 grudnia podpisano z nim nową umowę na czas nieokreślony.

Kazimierz Moskal przejął zespół Wisły Kraków po porażce z Cracovią. Po tym meczu, posadę stracił dotychczasowy trener Białej Gwiazdy, Robert Maaskant. Pod wodzą Moskala, Wisła awansowała do 1/16 finału Ligi Europejskiej. W T-Mobile Ekstraklasie zajmuje szóste miejsce.

"Jestem bardzo zadowolony z tego, że wyjaśniła się sprawa mojej przyszłości. Z drugiej strony wiem, że przed mną wielkie wyzwanie. Tym bardziej jest mi miło, że kibice tak mnie wspierają. W każdym meczu, w którym prowadziłem drużynę, czułem się jak pierwszy trener, a nie tymczasowy - powiedział dla oficjalnej strony Wisły Kraków Moskal, który będzie prowadził zespół w rundzie wiosennej.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!