Kevin Spacey zagra w biografi J.D. Salingera, autora powieści "Buszujący w zbożu". Aktor wcieli się w rolę dziennikarza, który był mentorem pisarza.

Kevin Space zagra w filmie "Rebel in the Rye". To biografia pisarza J. D. Sallingera, który napisał powieść "Buszujący w zbożu". Tytuł filmu nawiązuje do oryginalnego tytułu książki "Catcher in the Rye".

Spacey, laureat dwóch Oscarów za role w filmach "Podejrzani" i "American Beauty" wcieli się w postać Whita Burnetta, profesora i redaktora "Story Magazine", który był mentorem młodego Salingera - podaje serwis ComingSoon.

Film wyreżyseruje Danny Strong, autor scenariusza do obrazu "Kamerdyner" i dwóch ostatnich części serii "Igrzyska Śmierci". Napisał on też scenariusz produkcji, który bazuje na książce Kennetha Slawenskiego.

W rolę J. D. Sallingera wcieli się Nicholas Hoult, aktor znany z filmów "Mad Max: Na drodze gniewu" oraz "X-Men: Pierwsza klasa" czy "X-Men: Przeszłość, która nadejdzie".

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!