Kibice niosą dopingiem Spójnię Stargard. Obejrzyj galerię zdjęć z meczu z Treflem

Grzegorz Drążek
Spotkanie Spójni Stargard i Trefla Sopot w hali OSiR w Stargardzie.
Spotkanie Spójni Stargard i Trefla Sopot w hali OSiR w Stargardzie. Tadeusz Surma
Spójnia Stargard postawiła się Treflowi Sopot w ekstraklasie koszykarzy. Wygrać się nie udało, ale walczyła do ostatniej minuty meczu. Obejrzyj galerię zdjęć tego wydarzenia autorstwa Tadeusza Surmy.

W niedzielnym meczu drugiej kolejki ekstraklasy koszykarzy Spójnia Stargard przegrała z Treflem Sopot 76:82. Wynik rozstrzygnął się w ostatnich minutach. Na cztery minuty przed końcem czwartej kwarty Spójnia przegrywała tylko 71:75.

Tradycyjnie, nie zawiedli kibice stargardzkiego zespołu. Gorący doping był przez całe spotkanie. Niesieni tym dopingiem koszykarze Spójni odrobili szesnaście punktów straty i w końcówce meczu mogli myśleć o zwycięstwie. Tym razem nie udało się wygrać.