cyt."...wszystko, co robisz, czytasz lub piszesz na portalach internetowych gigantów, jest metodycznie rejestrowane przez te firmy. Następnie dane są odsprzedawane lub wykorzystywane..."

To, że Internet zginie dla wielu ekspertów jest już nieomal pewne.
Globalizacja naszego Świata przez prywatne firmy-molochy i rządy kilku państw w wielu dziedzinach życia dotyka nas już od lat. To samo dzieje się z Internetem, rządzi nim kilka firm oraz rządy państw, które tak jak np. rząd Chin niedawno zdecydował o zablokowaniu Internetu.
Jean Marc Dupuis napisał, cyt. „…W razie blokady konta, w świetle prawa nie dysponujesz żadnym sposobem, by dowiedzieć się, dlaczego konto zostało zablokowane, nie masz żadnego środka odwołania. Nie wiesz zupełnie, co zrobić, by przywrócić komunikację... „ oraz „…Nic Ci nie przyjdzie z protestów. Twój dostawca usług internetowych wytłumaczy Ci, że oczywiście robi to dla Twojego dobra. I aby uchronić Cię przed zagrożeniami płynącymi z informacji niezatwierdzonych przez władze, zdecyduje o zablokowaniu wiadomości…”

Zainteresował Cię ten temat, jeśli tak to zapraszam do poczytania całego, ważnego tekstu autorstwa Jeana Marca Dupuis. Zapraszam na tę stronę: śmierć Internetu

Moim zdaniem warto przeczytać, pomyśleć, i po prostu... wiedzieć.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!