Święto Kielc Święto Kielc

Święto Kielc (© mat. organizatora)

W Kielcach w piątek rozpoczyna się wielkie świętowanie. Przez trzy dni w ramach Święta Kielc odbędzie się wiele imprez i spektaklów. Wystąpią: Bracia, Natalia Kukulska, Rudi Schubert, Beata Kozidrak oraz zespół Bajm.

W piątek dzieci mogą przyjść na plac artystów, a dorośli na Letnią Scenę Kieleckiego Centrum Kultury, gdzie w "Lamencie na placu Konstytucji” zaprezentuje się znakomita aktorka – Maria Seweryn.

Muzea, galerie, a także kielecki Teatr im. Stefana Żeromskiego zapraszają do swoich siedzib. W Domu Kultury "Zameczek” swoje najlepsze skecze przedstawią kabarety: Czwarta Fala, Kałasznikof, Noł Nejm, Weźrzesz, Bruzda i Z Konopi. A wieczorem w Domu środowisk Twórczych odbędzie się koncert Macieja Lubomskiego.

Ze szczegółami obchodów Święta Kielc zapoznamy się klikając w program.

Każdy znajdzie tu coś interesującego dla siebie, bo atrakcji będzie co niemiara.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!