Wojciech Niemczyk (L) Tomasz Nosiński(R) Wojciech Niemczyk (L) Tomasz Nosiński(R)

Wojciech Niemczyk (L) Tomasz Nosiński(R) (© organizatorzy festiwalu)

W ramach vancouverskiego festiwalu teatralnego "PuSh Festival" kielecki Teatr Stefana Żeromskiego zaprezentował spektakl "Samotność pól bawełnianych” (In the solitude of cotton field).

W ramach vancouverskiego festiwalu teatralnego PuSh Festival, trwającego od 18 stycznia do 6 lutego, Teatr Stefana Żeromskiego z Kielc zaprezentował spektakl "Samotność pól bawełnianych" (In the solitude of cotton field) Bernarda M. Koltesa. Reżyserem przedstawienia jest Radosław Rychcik, a występują w nim: Dealer – Wojciech Niemczyk, Klient – Tomasz Nosinski. Muzyka na żywo w wykonaniu rockowego zespołu "Natural Born Chillers".

Sztuka ta była już prezentowana na międzynarodowym festiwalu Time-Based Art w Portland, wystawiano ją w Los Angeles, a także na festiwalu „On the Boards” w Seattle (USA), obecnie przedstawienie pokazano w ramach Push Festival w Vancouver (Kanada).

Credem PuSh Festival jest "popychać widza w kierunku coraz szerszych horyzontów..," - moim zdaniem, zarówno treść sztuki jak również jej oprawa muzyczna oraz inscenizacja spełniają całkowicie to prowokacyjne założenie.

Oto kilka foto-migawek ze spektaklu.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: