Mężczyzna poszukiwany przez osiem prokuratur wpadł w ręce świnoujskich policjantów. Stróże prawa znaleźli go podczas interwencji na balkonie, gdzie drzemał, mając w organizmie ponad 1,6 promila alkoholu.

Tuż po godzinie 2.00 funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu zostali wezwani do jednego z mieszkań przy ulicy Gdyńskiej, gdzie miała miejsce awantura domowa.

Policjanci zdecydowali o zatrzymaniu i doprowadzeniu do komendy, w celu wytrzeźwienia, agresywnie zachowującego się mężczyzny, który awanturował się ze swoją konkubiną.

Zainteresowali się także śpiącym na balkonie mężczyzną, z którym awanturnik, jak się okazało, wcześniej spożywał alkohol.

Po sprawdzeniach w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że jest on poszukiwany nakazami i listami gończymi.

Kiedy 38-latek usłyszał od mundurowych, że zostaje zatrzymany, poinformował o silnym bólu brzucha. Policjanci wezwali na miejsce ambulans Pogotowia Ratunkowego.

Po przebadaniu lekarz zdecydował o jego hospitalizacji i szybkiej operacji. Okazało się, że już dzień wcześniej doszło do pęknięcia wrzodu, jednak mężczyzna bagatelizował bóle, co mogło doprowadzić do zgonu.

- Pacjent, nadzorowany przez policjantów, wkrótce przewieziony zostanie do aresztu śledczego, gdzie czeka go konfrontacja z kilkoma prokuratorami - zapowiedziała st. asp. Beata Olszewska, oficer prasowy KMP w Świnoujściu.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!