Kit Harington i Natalie Portman wystąpią w filmie „The Death and Life of John F. Donovan” . To historia amerykańskiego aktora, którego życie wali się po tym, gdy trafił na celownik plotkarskiej gazety.

Natalie Portman potwierdziła udział w nowej produkcji Xaviera Dolana. Film „The Death and Life of John F. Donovan” będzie pierwszym anglojęzycznym obrazem kanadyjskiego reżysera. Portman wraz z Nicholasem Houltem dołączą do gwiazdorskiej obsady, gdzie zobaczymy między innymi: Jessicę Chastain , Susan Sarandon, Kathy Bates, Bellę Thorne, Thandię Newton, Michaela Gambona i Taylor Kitsch. W roli tytułowej wystąpi Kit Harington znany z roli Jona Snowa w serialu "Gra o Tron".

Po pracy nad teledyskiem do piosenki „Hello” Adele, Dolan zaproponował również jej udział w filmie. Sam reżyser przyznaje, że bardzo się cieszy na współpracę z takimi gwiazdami i nie odczuwa żadnej tremy. „The Death and Life of John F. Donovan” będzie kręcony wiosną, a planowana premiera ma się odbyć jeszcze w tym roku.

Cover Video/x-news

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!