Komenda Miejska Policji w Siedlcach zwraca się prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety i mężczyzny , sprawców kradzieży, zarejestrowanych przez kamerę przemysłową. Kontakt z KMP w Siedlcach pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

Komenda Miejska Policji w Siedlcach prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży, do której doszło 17 lutego około godz.14.15 na terenie Galerii Siedlce. W trakcie tego przestępstwa widoczna na zdjęciu kobieta ukradła torebkę damską o wartości kilkuset złotych.

- Natomiast oszukiwany mężczyzna dokonał kradzieży dwóch głośników – poinformował oficer prasowy KMP w Siedlcach podinsp. Jerzy Długosz.

Jeżeli ktoś z naszych Czytelników rozpoznaje osoby z fotografii proszony jest o przekazanie informacji pod nr tel. 25-643-23-60 lub 997.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!