Organizatorzy, Program Ferajna i inni Organizatorzy, Program Ferajna i inni

Organizatorzy, Program Ferajna i inni

Koncert Charytatywny „Pomagamy w rytmach Hip-Hopu” to trzeci etap projektu Społecznie Zakręceni.

Autorem i pomysłodawcą przedsięwzięcia – realizowanego w tym roku w Knurowie - jest Emilia Kruszkiewicz. Emilia jest obecnie (już po raz drugi) uczestniczką w projekcie Korba Fundacji Rozwoju Społecznego DEMOS z Krakowa, a ponadto uczy się w knurowskim Technikum nr 1 w Zespole Szkół im. I. J. Paderewskiego. W ubiegłym roku zorganizowała Turniej siatkówki kobiet we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Knurowie. Jednocześnie obecnie reprezentuje tutejsze Stowarzyszenie Cztery Pory Roku.

Koncert Charytatywny „Pomagamy w rytmach Hip-Hopu” odbył się w piątek 25 października br. w Klubie Muzycznym RIDERS w Knurowie. Wydarzenie poprowadził Jacek Waszak, a DJ White – Michał Botor – dbał o muzyczne tło. Natomiast zorganizowaniem i obsługą sprzętu dźwiękowego zajęli się pracownicy knurowskiego Centrum Kultury.

Celem imprezy była pomoc finansowa na rzecz Podopiecznych i Absolwentów - w wieku 7-17 lat – Program Ferajna - za zebrane pieniądze zostaną zakupione dla w/w osób książki edukacyjne indywidualnie dopasowane do ich potrzeb, które Wolontariusze wręczą podczas imprezy integracyjno-edukacyjnej zorganizowanej w listopadzie br. . Także kształtowanie pozytywnych odczuć w kontakcie z muzyką hip-hop oraz dostarczenie rozrywki mieszkańcom Knurowa i okolicznych miast. Ponadto, organizatorzy promowali knurowski wolontariat.

Podczas koncertu organizatorzy zebrali 520,00 zł.

Na scenie zagrali: PrzemoC&Nezard (KlasaSamaWSobie), RAZY DWA, Rudnis, Gucias – Alias (Format C), Łebski/Żaku, CZKA Reprezenta – Emilo, Skalar, Czaki, BB Klika, ASK Squad, WUYON&REWERS i Biniol SLK.

Projekt Społecznie Zakręceni kończy się. Organizatorzy dziękują wszystkim za współpracę na każdym etapie projektu.

Dotychczasowe informacje oraz zdjęcia i filmiki znajdują się na www.spoleczniezakreceni.blogspot.com.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!