(© Sukanto Debnath/Wikipedia/CC)

W Japonii za wyjątkowo piękne uważa się kobiety, które mają krzywe zęby. Podobno dodają one właścicielkom wdzięku.

Ortodoncja potrafi obecnie wyleczyć wiele wad zgryzu. Coraz więcej osób nosi aparaty i prostuje zęby. Nikogo już nie dziwi, że stosują je nie tylko dzieci ale również młodzież i dorosłe osoby. Wybór aparatów jest spory - są metalowe i ceramiczne. Aby zachęcić młodzież, używa się zamków w kształcie serduszek albo gwiazdek, a gumki są dostępne w wielu kolorach. Niektórzy wybierają przezroczyste szyny.

Nie ma już oporów przed ich stosowaniem. Każdy chce mieć równe zęby i czarować uśmiechem. Zwłaszcza przedstawicielki płci pięknej. Ale nie w Japonii. Tam za wyjątkowo piękne uważa się kobiety, które mają krzywe zęby. Podobno dodają one właścicielkom...wdzięku.

Kobiety mające podwójny ząb (szczególnie po obu stronach) uznawane za urocze i czarujące. Nawet modelki posiadające takie wystające, wampirze zęby pokazują je ochoczo.

Zobacz zdjęcia. Czy podobają Ci się takie ząbki?

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!