W Teatrze Nowym im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, 21 listopada gościnnie wystawiona zostanie sztuka "Kobieta Pierwotna" z fenomenalną kreacją Hanny Śleszyńskiej. Możecie wygrać zaproszenie na ten spektakl.

Sztuką litewskiego poety Sigitasa Parulskisa zajęli się mistrzowie komedii. "Kobieta pierwotna" jest wyreżyserowana przez Arkadiusza Jakubika, a adaptacją zajął się Cezary Harasimowicz.

Monodram, w którym występuje Hanna Śleszyńska to swego rodzaju studium kobiecej duszy. Nasza bohaterka, singielka jest odzwierciedleniem kobiety XXI wieku, która mimo przekroczenia "magicznej" trzydziestki ciągle poszukuje zabawy, korzysta z życia, stara się być samodzielna i samowystarczalna. W głębi serca marzy jednak o poważnym związku z mężczyzną, z którym mogłaby iść przez życie. Jaki powinien on być?

Kobieta Pierwotna, komentując swoje miłosne przygody i nietrafione związki często jest bardzo surowa dla mężczyzn. Sztuka jednak nie jest przeciwko nim. To po prostu doskonałe zobrazowanie związków damsko-męskich, w którym nie brakuje mnóstwem humoru z krztą pikanterii i dużą dawką seksapilu Hanny Śleszyńskiej.

Bilety na spektakl są dostępne w kasie Teatru Nowego im. Kazimierza Dejmka w Łodzi. Zapraszamy o godzinie 18:00 i 20:00 do Dużej Sali Teatru Nowego przy ul. Więckowskiego 15 w Łodzi.

Konkurs


Możecie wygrać dwuosobowe zaproszenie na ten spektakl. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakie cechy powinien posiadać ideał mężczyzny/kobiety? Wybór najciekawszej odpowiedzi nastąpi 20 listopada (wtorek) po godzinie 20.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!