Nowość w serwisie Wiadomosci24.pl! Rusza nowy cykl rozmów z charakterystycznymi, niezwykłymi kobietami. Jako pierwsza na nasze pytania odpowiedziała dziennikarka TVN24, Beata Tadla.

Kobiety. Niezwykłe, pełne pasji. Odważne, charakterystyczne, piękne. Fascynują, inspirują, zachwycają. Na co dzień podziwiamy je w telewizji, na scenie albo na pierwszych stronach gazet.

Jakie tak naprawdę są? O czym marzą? W nowym cyklu rozmów "Kobieta W24" opowiedzą nam o swojej drodze do szczęścia, sukcesu i marzeń.

Pierwszym gościem Wiadomosci24.pl była Beata Tadla, pochodząca z Legnicy dziennikarka TVN i TVN24. Początkowo związana z Radiem Legnica, później z warszawskim Radiem Eska, Super FM i Radiem Plus. Współpracowała z TV Puls, TVP i TVN Style, gdzie była gospodynią programu "Klub młodej mamy". W październiku 2010 otrzymała tytuł Mistrza Mowy Polskiej 2010. Czy czuje się kobietą sukcesu? Dlaczego nie została aktorką i czy zgodziłaby się dziś zagrać w filmie? Czy TVN jest zmanipulowany? Dlaczego tak chętnie pisze o PRL-u i o czym będą jej kolejne publikacje?

O tym i wielu innych kwestiach, możecie przeczytać w wywiadzie z Beatą Tadlą dla Wiadomości24.pl!

WYNIKI KONKURSU!

Mamy już wyniki konkursu związanego z naszym pierwszym gościem. Waszym zadaniem było wymyślenie ciekawego pytania, które chcielibyście zadać dziennikarce TVN24, Beacie Tadli. Wyróżniliśmy trzy wypowiedzi. Do ich autorów powędrują drobne nagrody-niespodzianki. Są to:
Barbara Romer Kukulska, Witold Kossakowski, Robert Ramark.

Gratulujemy! Tych, którym się nie udało, zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach cyklu. Bądźcie czujni i śledźcie na bieżąco Wiadomości24.pl :-).

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!