Aldona Zając "Kobiety we wnętrzu" Aldona Zając "Kobiety we wnętrzu"

Aldona Zając "Kobiety we wnętrzu" (© Elżbieta Różycka)

Wszystkich miłośników malarstwa, zapraszam do Galerii 4JOY gdzie do końca stycznia można oglądać fragment wystawy Aldony Zając "Kobiety we wnętrzu".

"Kobiety we wnętrzu" to cykl obrazów pochodzących z ostatnich dwóch lat twórczości Aldony Zając. Kobieta w twórczości autorki jest pretekstem do pokazania uczuć drzemiących w postaciach i stanów emocjonalnych, nadziei, miłości, zadumy czy zazdrości. Barwy, tonacje "Kobiet we wnętrzu" oddają wszystkie stany emocji w jakich są ich bohaterki.

Aldona Zając czynny artysta plastyk, uczestniczący w wystawach zbiorowych organizowanych przez Związek Artystów Plastyków w Łodzi jak również wystawiający indywidualnie. Fragment wystawy, który można oglądać w Galerii 4 Joy jest częścią trzeciej indywidualnej wystawy artystki z Łowicza.
Aldona Zając ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych w Łodzi, a w roku 1991 otrzymała dyplom Państwowej Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi na Wydziale Grafiki u prof. Jerzego Grabowskiego.

Zachęcam do zapoznania się z twórczością Aldony Zając i nabywania jej prac w Galerii 4JOY.

Galeria 4JOY
ul. Sienkiewicza 67 (wejście od ul. Nawrot)
Łódź

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!