Logo nowej partii Logo nowej partii

Logo nowej partii (© Partia ĘĄ - Szczerzy do bólu)

Ędward Ącki założył nową partię polityczną o nazwie "Partia ĘĄ - Szczerzy do bólu". Dziś o 15.00 partia przedstawiła swój szczegółowy program, logo oraz billboard na najbliższe wybory parlamentarne.

Pod pseudonimem Ędward Ącki ukrywa się satyryk Szymon Majewski, znany między innymi z własnego programu Szymon Majewski Show w telewizji TVN.

"Po upadku koalicji rządowej i ogłoszeniu przez premiera przygotowań do przedterminowych wyborów Ącki uznał za konieczne kandydowanie do Sejmu." - czytamy na oficjalnej stronie nowej partii. (http://partiaea.blog.onet.pl/)

W przeszłości Szymon Majewski zaskakiwał opinię publiczną swoimi pomysłami. Po wprowadzeniu przez ministra edukacji Romana Giertycha tzw. amnestii maturalnej, zażądał od niego 1,5 mln złotych odszkodowania, bo jego zdaniem, z powodu niezdanej matury "rozśmieszanie społeczeństwa" przez niego rozpoczęło się o rok później, przez co Polacy stracili 3000 dowcipów.

Współautor artykułu:

  • Agata Paziewska

Moje Trzy Grosze

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!