Logo CBA Logo CBA

Logo CBA

Posłem, którego rozmowę z Beatą Sawicką ujawniło na wtorkowej konferencji CBA, jest Wojciech Picheta z PO, informuje "Wprost" na swojej stronie internetowej.

Wcześniej informatorzy z kręgów zbliżonych do śledztwa przekazali informacje, że chodzi o Marka Biernackiego. Tymczasem były szef MSWiA przyznał się jedynie do przekazania Sawickiej numeru telefonu do burmistrza Helu, z którym posłanka weszła w korupcyjny układ.

Wojciech Picheta w rozmowie z "Wprost" potwierdza, że zna dobrze posłankę Sawicką. - Były jakieś rozmowy, ale ja potraktowałem je jako science fiction – mówi „Wprost" Picheta. - Nie oglądałem konferencji CBA, być może jest to moja rozmowa z poseł Sawicką, bo ją znałem. Nie ma co komentować – dodaje. Wojciech Picheta jest lekarzem z Myszkowa. W wyborach parlamentarnych startuje z drugiego miejsca na częstochowskiej liście PO.

Przeczytaj także:
Szef CBA: oto dowody w korupcyjnej sprawie poseł Sawickiej
Giertych: CBA zostało użyte do celów wyborczych
CBA ujawnia dowody w sprawie posłanki Sawickiej

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!