W sieci pojawił się kolejny zwiastun filmu "Marsjanin" Ridleya Scotta. Adaptacja książki Andy'ego Weira trafi do kin w październiku. W roli głównej zobaczymy Matta Damona.

Trzyminutowy zwiastun "Marsjanina" wprowadza w fabułę filmu. Mark Watney, został sam na Marsie. Jego towarzysze z misji Ares ewakuowali się z planety podczas burzy piaskowej. Nie zabrali Watneya, myśląc, że nie żyje.

Główny bohater niczym Robinson Cruzoe musi przetrwać na nieprzyjaznej Czerwonej Planecie. Zamiast szałasu ma do dyspozycji w miarę bezpieczną stację marsjańską. Problem stanowią jednak zapasy żywności i wody. Według jego wyliczeń kolejna misja przyleci na Marsa za cztery lata. Baza, w której mieszka oferuje zaopatrzenie tylko na kilkanaście miesięcy.

Film wyreżyserował Ridley Scott na podstawie scenariusza Drew Goddarda. Marka Watneya zagrał Matt Damon. W obsadzie zobaczymy również Jessikę Chastain, Jeffa Danielsa, Kate Mara'ę, Kristen Wiig i Seana Beana.

"Marsjanin" to adaptacja bestsellerowej książki Andy'ego Weira.

Czytaj także: Na co pójść do kina w najbliższy weekend? Sprawdź, jakie premiery czekają nas w tym tygodniu


Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!