Zduńskowolska policja zwraca się z prośbo o pomoc w ustaleniu pobytu sprawcy tragicznego wypadku drogowego.

O godzinie 23.15 w miejscowości Paprotnia (gm. Zapolice) doszło do wypadku drogowego, w którym śmierć poniosły dwie osoby. Kierujący samochodem marki Ford Mondeo, koloru zielonego, jadąc od Zduńskiej Woli w kierunku Ptaszkowic, potracił idące prawidłowo lewą stroną jezdni małżeństwo, mieszkające w Paprotni.

Kobieta w wieku 41 lat i mężczyzna w wieku 43 lat ponieśli śmierć na miejscu. Sprawca oddalił się z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy poszkodowanym. Policjanci prowadzą szeroko zakrojone poszukiwania 28-letniego mieszkańca Zduńskiej Woli. Rodzinie ofiar została udzielona pomoc psychologiczna. Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 12.

Poszukiwany przez policję to Sebastian Suszyc urodzony 28 lipca 1980 r. Osobom, które ukrywają sprawcę wypadku lub pomagają w ukryciu grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.
Jak się dowiedziały Wiadomości24.pl. sprawca tragicznego wypadku, w którym zginęło małżeństwo, zgłosił się osobiście do zduńskowolskiej komendy, gdzie po przesłuchaniu został zatrzymany do dalszej dyspozycji sądu i prokuratury.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!