Już za kilka dni, po raz piąty w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce na warszawskich Bielanach odbędzie się Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy. Wydarzenie będzie miało miejsce w Niedzielę Miłosierdzia Bożego 12 kwietnia o 17.00.

Na scenie zaprezentują się: Soudarion, Good God i Beu. W tym roku również zobaczymy trzy fundacje: Otwarte Serce, Kapucyńska i powstająca Chrześcijańskie Granie. Hasłem tegorocznej edycji koncertu jest „Mnożymy Dobro”. Festiwal poprowadzi dziennikarz: Łukasz Sośniak z Gospel Box.plDebiuty w tym roku będzie można oglądać poprzez telewizję Dobre Media (www.dobremedia.org). Po 20.10 w Radiu Warszawa,Radioprofeto.pl, Rdn Małopolska i Rdn Nowy Sącz zapraszamy na specjalny program o koncercie Debiuty 2015.Bilety na koncert są do zdobycia na www.chrzescijanskiegranie.pl oraz w konkursach organizowanych przez patronów wydarzenia.

Organizatorzy: Chrześcijańskie Granie, KCK Dobre Miejsce, Fundacja Chrześcijańskie GranieSponsorzy: TOLLE.pl, WielkaWola.pl, RTCK Muzyka, Edycja św. Pawła, Campo Bosco, Dystrybucja Katolicka, Kondrat-MediaPatronami medialnymi wydarzenia są: Rdn Małopolska, Rdn Nowy Sącz, Radio Warszawa, Gospelbox, Lista z Mocą, Droga, profeto.pl, opoka.org.pl, Muzyczne Dary, Dobre Media Tv, KMDM.pl, koncerTY.chrzescijanskiegranie.pl, DEON.pl, Gość Niedzielny, Męskie Plutony Różańcowe, Radio Wnet.Patronat honorowy:
Kardynał Kazimierz Nycz – Metropolita Warszawski
Arcybiskup Henryk Hoser – Biskup Diecezji Warszawsko -Praskiej
Biskup Grzegorz Ryś – Przewodniczący Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!