Za tydzień, 19 grudnia odbędzie się koncert Edyty Bartosiewicz w klubie Stodoła. Na nadchodzącym koncercie usłyszymy utwory z najnowszej płyty artystki "Renovatio", który początkowo wydany miał być w 2002 roku. Czy warto było czekać?

19 grudnia na deskach sceny Stodoły wystąpi niezwykła Wokalistka, autorka wielu tekstów i piosenek, Edyta Bartosiewicz! Artystka rozpoczęła swoją działalność artystyczną w drugiej połowie lat 80, grajac z amatorskim zespołem Staff, później Holloee Poloy. W 1992 ukazał się solowy album Artystki pt. Love. Jednak to jej druga płyta Sen, odniosła ogromny sukces, sprzedając się w nakładzie 600 tysięcy egzemplarzy. Rok później trafił do sprzedaży trzeci album Artystki: Szok’n’Show. W dwa lata później wydany został czwarty krążek pt. Dziecko. W 1998 Artystka wydała piątą płytę Wodospady.

W pierwszej dekadzie 21 wieku Edyta Bartosiewicz rozpoczęła pracę nad szóstym albumem studyjnym, którą często przerywała, w między czasie występujac gościnnie m.in. na płycie wydanej przez Krzysztofa Krawczyka – To, co w życiu ważne (2004). Z Krawczykiem nagrała w duecie piosenkę pt. Trudno tak…, wysoko notowana na listach przebojów Polskiego Radia i wyróżniona nagrodą Fryderyka. W tamtym okresie Piosenkarka ograniczyła działalność do nielicznych występów scenicznych, a w 2010 wznowiła swoją działalność podczas Orange Warsaw Festival, gdzie, ku uciesze swych fanów, zaprezentowała nowy repertuar i zapowiedziała premierę nowej płyty. Ostateczna premiera albumu Renovatio nastąpiła na początku października tego roku.

19 grudnia będzie okazja, aby posłuchać muzycznych nowości z ostatniego, tak długo wyczekiwanego, albumu Wokalistki.

Bilety w cenie:
Miejsca stojące: 75 pln - przedsprzedaż oraz 85 pln w dniu koncertu
Miejsca na balkonie: 95 pln - przedsprzedaż oraz 105 pln w dniu koncertu

Bilety są już dostępne w TicketClub Batorego (ul. Batorego 10, kasa Klubu Stodoła), oraz na stronie www.stodola.pl
Sprzedaż na www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl ruszyła od 13 listopada.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!