(© Janusz Wojtarowicz)

Trzeci, ostatni dzień koncertowali uczestnicy II tury Warsztatów Muzycznej Owczarni 2013. Z powodu opadów deszczu koncert przeniesiono z Placu Dietla do Jazz Baru.

Koncerty poprzedniej tury zakończyły się 6. lipca na Placu Pod Kolejką. Warsztaty z roku na rok przyciągają coraz większą rzeszę zainteresowanych doskonaleniem sowich umiejętności muzyków z Polski i zagranicy. Wczoraj wieczorem uczestnicy drugiej tury wspomagani przez wykładowców. - Witam serdecznie na finałach Warsztatów Muzyczna Owczarnia 2013. Jesteśmy już po finale pierwszej tury warsztatów, dzisiaj trochę w innej ekskluzywnej scenerii zagramy finał drugiej tury - powiedział Jan Malski prowadzący koncert i zaprosił na scenę dyrektora artystycznego Wojtka Pilichowskiego, który dodał: - Dziękujemy za tak liczne przybycie, koncert w tym miejscu jest dla nas nie lada wyzwaniem. Nie tylko dla tych młodych ludzi, dla niektórych w nich będzie to pierwszy kontakt ze sceną. Jeszcze kilka godzin temu myśleliśmy, że zagramy w plenerze. Kiedy przyszedłem tutaj i zobaczyłem to miejsce ucieszyłem się pierwszy raz w życiu z opadów deszczu w lecie. Wspaniałe miejsce i dziękujemy bardzo za gościnę i serce rodzinie Mańkowskich. Ci młodzi ludzie, którzy tutaj wystąpią są dla nas wykładowców warsztatów bardzo ważni, pomimo tego, że jestem zawodowym muzykiem od kilkunastu lat to dzisiaj mam większą tremę niż stałbym na koncercie telewizyjnym, ponieważ wziąłem ich tremę na siebie. Oni są dzisiaj absolutnie pewni siebie.

Czytaj więcej; http://www.pieninyinfo.pl/kultura/koncert-finalowy-warsztatow-muzycznej-owczarni-w-jazz-barze-747

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!