Już w następny piątek o godzinie 18.30 w pubie Bachus przy ul. Lubelskiej 30 w Kozienicach zagrają: E.K.G, French Letters i heRRmo.

E.K.G. - istnieje już ponad 3 lata, powstał i działa w Kozienicach. W styczniu 2010 roku E.K.G. nagrało swoje pierwsze demo. Zaraz potem zmienił się skład kapeli. Dziś grają w niej: Heniek (wokal), Cezary (perkusja), Vigo (gitara/wokal) i Panda (bas). Obecnie trwają pracę nad nowym materiałem. Inspiracje? Życie i wartości moralne oparte na Dekalogu oraz szeroko pojęty HC/Punk lat '80 i '90.

oficjalna strona zespołu

French Letters – powstał na przełomie lat 2006 i 2007 z inicjatywy Patryka Lipca i Krzysztofa Sztuka. Niedługo potem do składu dołączył trzynastoletni wtedy perkusista Damian Kędziora, a tuż po nim jego rówieśnik - gitarzysta Paweł Pawelec. Początkowo zespół nazywał się No Hurry. Grają muzykę zaliczaną do alternatywnego rocka. Inspirują się dokonaniami takich zespołów jak: Joy Division, Interpol, Pixies, The Cure. Starają się wypracować własny styl, konsekwentnie stawiają czoła artystycznym wyzwaniom.

oficjalna strona zespołu

heRRmo - zespół osób, łączących wspólne zainteresowania i miłość do heRRmiastych dźwięków i słów... Przejmujący głos Czarnego oparty na sekcji rytmicznej Kwasiora i Jeśka, oraz ciekawej grze gitar Czarnego i Ryby, przeplatanych delayami i efektami SoczeFFki, wyśpiewuje teksty, które funkcjonują również poza muzyką. HeRRmiacy czerpią z bogatych źródeł muzyki rockowej, alternatywnej, reggae i wielu innych. W 2008 roku zespół nagrał "EP-kę", na której znalazło się siedem premierowych kawałków. Były one prezentowane w Polskim Radiu Lublin, w III Programie Polskiego Radia. O zespole nagrała program i wielokrotnie emitowała go TV Patio w cyklu: „Skokami ku wolności”. W czerwcu heRRmo rozpoczyna nagrania nowego materiału.

oficjalna strona zespołu


Te trzy zespoły spotkają się już 25 czerwca br. na jednej scenie - w pubie Bachus w Kozienicach. Koncert rozpocznie się o godz. 18.30. Wjazd: 7 złotych (ilość miejsc ograniczona).

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!