Na koncert, promujący swój dwupłytowy najnowszy album zatytułowany "Piosenki Marka Grechuty i Jonasza Kofty" zaprasza 10 października do bytomskiej opery Michał Bajor.

Jest to już szesnasty album w dotychczasowej karierze piosenkarza. Składa się nań dwadzieścia sześć utworów z repertuaru Marka Grechuty, między innymi takich jak : "Niepewność", "Tango Anawa", "Miłość", "Będziesz moja panią"," Nie dokazuj", "Dni, których jeszcze nie znamy" a także tekstów Jonasza Kofty do utworów : "Kwiat jednej nocy", "Podróżą każda miłość jest", "Samba przed rozstaniem", "Jej portret", "Pamiętajcie o ogrodach".

Artysta od lat jest ceniony przez swych wielbicieli za niepowtarzalny i charakterystyczny styl oraz mistrzowskie wykonania prezentowanych utworów. Jednak nie tylko piosenkarstwo odgrywa ważną rolę w życiu zawodowym artysty. Michała Bajora możemy oglądać również w roli aktora, zarówno kinowego, jak i teatralnego.

Opera Śląska
10 października
Godzina 18

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!