Centrum Języka i Kultury Chińskiej UJ "Instytut Konfucjusza w Krakowie" oraz Polska Fundacja Wymiany Kulturowej "Chopin" serdecznie zapraszają na koncert muzyki chóralnej "Wiosenne tony".

W dniu 29 kwietnia 2014 roku o godz. 19:00 w Auditorium Maximum UJ wystąpi The UIC Orchestra, dyrygowana przez Lai Ho Sanga. Wystąpią także: Sandra Ng (sopran) i Shing Wai Leung (fortepian).

W programie m.in. Opowieści miłosne "Liang Zhu", tańce ludowe Yao, W dalekiej krainie, Ksiżęyc i goniące kolorowe chmury, Jaśmin, Taniec wodorostów, Pasterz i flet, Wiosna w Xinjiangu, Przywitać wiosnę, Nokturn w winnicy, Ogniskow w górach Bao, a takzę Uwertura Święta Wiosny.

Wstęp na koncert jest wolny, obowiązują jednak wejściówki - do odbioru w Instytucie Konfucjusza w dniach 24-25 kwietnia oraz 28 kwietnia w godz. 8:30-16:30.
Nie ma możliwości rezerwacji wejściówek - prosimy o odbiór osobisty.

Czas:
29 kwietnia br. (wtorek)
Miejsce:
Auditorium Maximum UJ
ul. Krupnicza 33
Kraków

Szczegółowe informacje na stronie Instytutu Konfucjusza w Krakowie

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!