Liczka mówi: "Byliśmy lepsi". Białas obstaje przy sprawiedliwym wyniku.

Werner Liczka

(trener Groclinu): To był dobry mecz z naszej strony, rozegrany z dobrym przeciwnikem. Szkoda, że musimy wracać do domu tylko z jednym punktem. Mieliśmy dużo ambicji i byliśmy lepsi. Gdyby nie słupek Kaźmierowskiego, mecz potoczyłby się inaczej.


 


Stefan Białas

(trener Cracovii): Zagraliśmy słabo w pierwszej połowie, druga była zdecydowanie lepsza. Myślę, że piłkarzy sparaliżowała ta tysięczna bramka i dlatego słabiej wypadli na początku. Na pewno dobra zmiana Magiera-Bania w drugiej połowie, w końcu Piotr uratował nam remis i strzelił historyczną bramkę. Gratuluję zapału i wytrwałości kibicom, którzy cały mecz nas dopingowali, nie zważając na pogodę.
Trener Liczka przyznał, że wcześniej dokładnie
analizował
grę Cracovii, co pomogło mu w dobrym zaplanowaniu taktyki. Groclin walczył o środek pola i grał z wysoko ustawioną linią defensywy. Trener przyznał, że deszcz nie pomagał zawodnikom, zwłaszcza tym, którzy są dobrzy technicznie; ślizgająca się lub grzęznąca w wodzie piłka była trudna do opanowania.


 Trener Białas stwierdził, że wynik jest sprawiedliwy i nie krzywdzi żadnej z drużyn. Innego zdania był Werner Liczka, który zdecydowanie mówił: „Byliśmy lepsi!”. Szkoleniowiec Pasów pochwalił Piotra Banię, nie tylko za 1000 bramkę, ale także za dobrą grę i wysoką formę, jaką aktualnie prezentuje. Dodał także, że Piotr jest przykładem pracowitości na każdym treningu.

Piotr Bania (Cracovia):

Cieszę się z 1000 bramki. Chciałem pomóc kolegom w tym meczu i dobrze, że udało się wyrównać.Nie wszyscy są zgodni, że sobotnia bramka Bani była tą tysięczną. Wyliczenia są skomplikowane i trudne. Do tego tysiąca doliczono bowiem bramki zdobyte przez Cracovię w walkowerach, a więc nie strzelone tylko „przyznane odgórnie”. Piotr Bania wyraził również swoją opinię na ten temat: „OK, pucharek dostałem”.

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!