(© Andreas56, Creative Commons 3.0 http://commons.wikimedia.org/wiki/File:Schnee_17-12-05.jpg)

Ten kto liczył na kolejny ciepły, słoneczny weekend, może czuć się zawiedziony. Do czwartku deszcz i typowa jesienna aura. Od piątku nocne przymrozki i pierwsze opady śniegu.

Słupek rtęci poniżej zera spadnie w piątek na wschodzie kraju. Wskaże -1 st. Celsjusza. Najcieplej będzie na Wybrzeżu, gdzie termometry wskażą 6 stopni na plusie. -3 kreski zobaczymy w nocy z piątku na sobotę. W dzień temperatura na plusie, ale nie przekroczy 12. stopni.

Temperatura poniżej zera utrzymywać się będzie nocami - informuje TVN Meteo. Najzimniej, jak dotąd podczas tegorocznej jesieni, bo -5 stopni będzie w nocy z soboty na niedziele. Za dnia, nie musimy się martwić o przymrozki. Słupki rtęci zatrzymają się maksymalnie na 13. kreskach.

Wraz z ujemnymi temperaturami pojawią się także opady śniegu. Już w piątek wieczorem biały puch przykryje Tatry i Bieszczady. W sobotę opady śniegu spodziewane są na Podlasiu.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!