http://www http://www

http://www.ksrutkowski.pl/ (© http://www.ksrutkowski.pl/)

Uwaga internauci! Do wygrania 3 zestawy książek kontrowersyjnego pisarza K.S. Rutkowskiego, sponsorowane przez wydawnictwo INTRO-DRUK Koszalin. „Kryminał tango”, „Chiński ekspres” lub „Brudne historie” może być wasza. Co należy zrobić, aby wygrać nagrody?

Odpowiedzieć poprawnie na pytania:

1.Jaki tytuł będzie miała kolejna książka K.S Rutkowskiego, która ukaże się w 2009 roku?
2. Która z książek K. S. Rutkowskiego zdobyła nagrodę Koszalińskiej Książki Roku 1999?

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy użytkownicy, czytelnicy i sympatycy Wiadomości24.pl. Prawidłowe odpowiedzi należy wysyłać na adres: michalmazik@gmail.com, z tytułem "literatura niepokorna". W mailu napisać należy także swoje dane - imię, nazwisko i adres. Nagrody otrzymają osoby, które jako pierwsze prześlą maila z prawidłowymi odpowiedziami oraz swoimi danymi. Redakcja Wiadomości24.pl prześle nagrody pocztą. Konkurs startuje w momencie publikacji materiału i trwa do 28 czerwca. Listę zwycięzców ogłosimy w poniedziałek, 29 czerwca.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!