Leśna droga w mazowieckiej wsi Trzcianka Leśna droga w mazowieckiej wsi Trzcianka

Leśna droga w mazowieckiej wsi Trzcianka. (© Mirosława Kasowska)

Stowarzyszenie Krajowy Ruch Ekologiczno-Społeczny ogłasza konkurs fotograficzny "Klimaty Mazowsza różnorodność w nas, bioróżnorodność wokół nas".

Konkurs skierowany jest głównie do dzieci i młodzieży, ale mogą w nim wziąć udział także osoby starsze bez ograniczeń wiekowych. Trzeba być mieszkańcem województwa mazowieckiego.

Celem konkursu jest popularyzacja ciekawych obiektów i różnorodności przyrodniczej województwa mazowieckiego. Motywem przewodnim zdjęć powinny być przyrodnicze krajobrazy oraz piękne okazy flory i fauny. Oceniana będzie zarówno poprawność techniczna nadesłanych prac jak i kreatywność oraz wizja artystyczna.

Fotografie należy nadsyłać pocztą lub składać osobiście wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym do 15 kwietnia tego roku do godziny 15.00 w biurze organizatora przedsięwzięcia. Na kopercie należy umieścić napis: "Konkurs Klimaty Mazowsza". Na najlepszych autorów czekają atrakcyjne nagrody.

Regulamin uczestnictwa znajduje się na stronie internetowej
Krajowego Ruchu Ekologiczno-Społecznego oraz na witrynie Fundacji Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!