"Otóż ja obiecuję, że jeżeli dojdziemy do władzy każdy senator, każdy poseł i każdy sędzia Trybunału Konstytucyjnego, który za tym głosował będzie miał wiek emerytalny podniesiony do 99 lat" - mówił dziś w Lublinie Janusz Korwin-Mikke.

Prezes Kongresu Nowej Prawicy tradycyjnie krytykował podniesienie wieku emerytalnego, okradanie społeczeństwa poprzez podatki, ideę Unii Europejskiej czy nieklarowność prawa. Mówił też o wolności człowieka jako jednostki: "Jeżeli ja mam sukę i suka ma szczeniaki to kto decyduje czy je zaszczepić - suka czy ich właściciel? A jak my mamy dzieci to kto decyduje? My czy nasz właściciel? Nasz właściciel... Nie jesteśmy już wolnymi ludźmi!". Pełną relację wideo ze spotkania można zobaczyć na portalu YouTube:Janusz Korwin-Mikke w ciągu ostatnich miesięcy zdobywa coraz większą popularność. Króluje na portalach internetowych a na jego spotkania przychodzą tłumy ludzi, głównie młodych. Przykładowo na spotkanie w Toruniu 7 maja przybyło tak wielu sympatyków, że spotkanie przeniesiono na zewnątrz a Prezes Nowej Prawicy przemawiał ze schodów przeciwpożarowych.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!