(© Małgorzata Genca/Kurier Lubelski)

Żydzi otrzymali od Janusza Korwin- Mikkego wyjątkowe zaproszenie. Lider KNP chce aby wrócili do Polski i zamieszkali w gettach. "Żydostwo w gettach będzie się miało znakomicie" - pisze w "Najnowszym Czasie".

Według niego taki pomysł ma wiele korzyści. Przede wszystkim Polska zyska na tym ekonomicznie. Po drugie, odrodzi się prawdziwe Żydostwo niszczone dzisiaj przez syjonizm.

Według Korwina, Żydzi muszą zamieszkać w gettach, aby nie doprowadzić do zwiększenia antysemityzmu w Polsce. "Na zewnątrz lekki antysemityzm - ot, akurat taki, aby zniechęcić młodych żydów do wychodzenia z getta. Czasem może kogoś zdzielą kijem przez plecy - i tyle" - pisze w "Najwyższym Czasie".

Żydzi mieliby własny Sejm, tak jak było to w Polsce przed rozbiorami; nie mogliby jednak wtrącać się do spraw polskich.

Korwin- Mikke miałby prywatną korzyść z tego pomysłu:"W końcu będę mógł kupić bez recepty penicylinę oraz nitroglicerynę" - napisał lider Kongresu Nowej Prawicy.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!