W „Kosmetyczce gwiazd” - nowym, 10-odcinkowym cyklu internetowym prowadzonym przez Agnieszkę Jastrzębską, co tydzień, inna gwiazda polskiego show biznesu, wyjawia tajniki swojego codziennego wyglądu.

W trzecim odcinku spotykamy się z Grażyną Wolszczak, która przez wielu uważana jest za wzór urody dojrzałej kobiety. Tylko w „Kosmetyczne gwiazd” aktorka przyznaje, że zwraca uwagę na skład kosmetyków, których używa i lubi odkrywać nowe marki. Zobaczymy, dzięki którym produktom Grażyna Wolszczak może cieszyć się złocistym odcieniem skóry przez cały rok oraz w jaki sposób nadaje swoim włosom objętość i dba o ich kondycję.

Jak w każdym odcinku, na koniec dowiemy się, jak krok po kroku wykonać makijaż w stylu aktorki – świeży, elegancki, a jednocześnie subtelny.

Zobacz też: Kosmetyczka Gwiazd - Co zawsze nosi przy sobie Dorota Gardias? [WIDEO]
Kosmetyczka Gwiazd - co zawsze nosi przy sobie Natalia Siwiec? [WIDEO]

Kosmetyczka gwiazd

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!