Zapraszamy na 7. odcinek "Kosmetyczki gwiazd" – internetowego cyklu prowadzonego przez Agnieszkę Jastrzębską. Tym razem o swoich sposobach na idealny wygląd opowiedziała Karolina Malinowska.

W kosmetyczce modelki można znaleźć zarówno ekskluzywne produkty sprowadzane z zagranicy, jak i polskie marki. Karolina Malinowska przywiązuje ogromną wagę do pielęgnacji całego ciała. W tym celu lubi używać naturalnych mydeł i pięknie pachnących kremów do mycia. Słabość do zapachów sprawia, że modelka często perfumuje się także na noc.

Gość Agnieszki Jastrzębskiej nie ukrywa, że zdarza jej się malować w samochodzie i ma na to swoje sposoby. Jakie? Tego dowiecie się tylko w "Kosmetyczce gwiazd"!

Zobacz też: Kosmetyczka Gwiazd - czego do makijażu używa Kamila Szczawińska?

Kosmetyczka gwiazd

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kazik (gość)

dzisiaj w TVN sietynaLama mówił z trybuny sejmowj że nazistka merkel spociła się przy rozmowie z Mężem Stanu Panem Kaczyńskim a Pan Jarek możesz jej wylizać !?