Ósmy odcinek „Kosmetyczki gwiazd” to nie lada gratka dla fanów makijażu. W internetowym cyklu prowadzonym przez Agnieszkę Jastrzębską pojawiła się Magdalena Pieczonka.

Makijażystka gwiazd zdradziła swoje największe sekrety związane z make upem. Przyznała, że wiele kosmetyków sprowadza z zagranicy. Nie oznacza to jednak, że wśród jej zasobów nie można znaleźć marek dostępnych także w naszym kraju. Gwiazda ósmego odcinka „Kosmetyczki gwiazd” jest fanką rozświetlaczy, nie mogło ich więc zabraknąć wśród kosmetyków, które przyniosła do studia. Podstawą dobrego makijażu są odpowiednie akcesoria – Magdalena Pieczonka stworzyła własną kolekcję pędzli, które ułatwią wykonanie każdego make upu. Co jeszcze zaprezentowała i jakie urodowe triki zdradziła? Dowiecie się oglądając „Kosmetyczkę gwiazd”.

Czytaj więcej: http://www.stronakobiet.pl/uroda/a/magdalena-pieczonka-w-kosmetyczce-gwiazd-opowiedziala-jak-zrobic-idealny-makijaz,11780270/

Zobacz też: Kosmetyczka Gwiazd - czego do makijażu używa Kamila Szczawińska?

Kosmetyczka gwiazd

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

d (gość)

kosmetyczki sa do d...bo tylko makijaze piekne robia na mlodych zdrowych cerach....a gdzie makijaz na starszych babkach...no nie ma!!!bo juz to wyzsza matematyka zeby takiej50tce nie wyostrzyc zmarszczek.....!!!