(© Bartłomiej Krawczyk)

W meczu pierwszej rundy koszykarskiego Pucharu Polski, BM Węgiel Stal Ostrów pokonała Polomarket Sportino Inowrocław 74:65 (17:13, 23:14, 25:10, 9:28).

Hala przy Kusocińskiego w Ostrowie, kolejny raz okazała się szczęśliwa dla drugoligowej BM Węgiel Stali, która w meczu pierwszej rundy Pucharu Polski pokonała zamykającą tabelę I ligi, drużynę PoloMarket Sportino Inowrocław.
Podopieczni Mikołaja Czai wygrali w pełni zasłużenie, zwycięstwo zapewniając sobie praktycznie już po 3. kwarcie, kiedy to przewaga "Stalówki" wynosiła 28 punktów. Wobec tak dużej przewagi swojego zespołu, trener "niebiesko-żółtych", dał szansę gry młodszym zawodnikom, którzy dowieźli zwycięstwo ostrowian do końcowej syreny.

W drużynie BM Węgiel najlepiej punktowali: Sławomir Nowak (14 pkt.) oraz Wojciech Szawarski (12 pkt.). W zespole z Inowrocławia najwięcej 'oczek' rzucili: Dawid Adamczewski (20 pkt.) i Grzegorz Kukiełka (12 pkt.).

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!