Dwóch młodych mężczyzn z haszyszem zatrzymali łukowscy policjanci. Kierujący samochodem nie posiadał uprawnień. Policjanci sprawdzają obecnie czy zajmowali się oni rozprowadzaniem środków odurzających.

Dyżurny łukowskiej komendy Policji został powiadomiony, że kierujący samochodem na ulicy Dmocha może znajdować się pod działaniem alkoholu.

Funkcjonariusze zatrzymali osobówkę do kontroli drogowej. Autem kierował 23-latek z gminy Łuków. Jego wygląd i zachowanie wskazywały, że może znajdować się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, a do tego policjanci znaleźli przy nim haszysz.

W kieszeni drzwi auta była kolejna porcja narkotyku.

Policjanci zbadali stan trzeźwości 23-letniego kierowcy samochodu, w jego organizmie nie stwierdzili obecności alkoholu.

Młody mężczyzna nie chciał poddać się badaniom na zawartość środków odurzających i psychotropowych. Dlatego też z uwagi na podejrzenie, że mógł kierować autem pod wpływem narkotyków w szpitalu pobrano od niego krew.

- Narkotyki zostały zabezpieczone - uzupełnił rzecznik łukowskiej Policji asp. szt. Marcin Józwik. -Wkrótce obaj usłyszą zarzuty posiadania narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Ponadto policjanci ustalają czy zajmowali się dilerką. Kierowca odpowie też za kierowanie samochodem bez prawa jazdy.

Cywilizacja

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!