Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu Podlaskim prowadzą poszukiwania 31-letniej Katarzyny Szczepaniuk z miejscowości Czemierniki. Kobieta 29 kwietnia wyjechała z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła.

-Kobieta w dniu 29 kwietnia około godz. 5:00 wyjechała z miejsca swojego zamieszkania samochodem - poinformowała oficer prasowy KPP w Radzyniu Podl asp. Barbara Salczyńska- Pyrchla i do chwili obecnej nie powróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

W godz. popołudniowych, w miejscowości Siemień w rejonie rzeki Tyśmienica , odnaleziony został jej samochód.

Rysopis zaginionej: wzrost około 160-165 cm, waga około 50-60 kg, szczupłej budowy ciała, włosy blond, kręcone, niebieskie oczy, twarz okrągła, uczy normalne, nos prosty. Znaki szczególne: blizna pod nosem.

Policja apeluje do wszystkich osób posiadających istotne informacje na temat miejsca pobytu zaginionego o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Radzyniu Podlaskim (tel. 83 35 12 210) bądź z najbliższą jednostką Policji tel. 112 oraz 997.

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!