36-letni mężczyzna zginął podczas ucieczki przed funkcjonariuszami CBŚ, którzy dziś rano weszli do jego mieszkania. Zaskoczony wizytą handlarz narkotykami próbował uciec przez balkon. Zginął na miejscu.

Tragedia rozegrała się dziś rano, w bloku przy ulicy Kobierzyńskiej w Krakowie.
Jak podaje portal RMF, uzbrojeni funkcjonariusze CBŚ, chcąc upewnić się, że poszukiwany mężczyzna znajduje się w mieszkaniu, zapukali do sąsiadów.

Słysząc to, żona 36-latka otworzyła drzwi i poinformowała funkcjonariuszy, że jej mąż wypadł przez okno. Policjanci zbiegli na dół, by to sprawdzić. Ciało mężczyzny leżało na betonowym daszku nad wejściem do klatki schodowej.

Według ustaleń policji, dotyczących okoliczności wypadku, 36-latek podjął próbę ucieczki przez balkon. Prawdopodobnie stracił równowagę i spadł z wysokości 10 metrów. Zginął na miejscu.

CBŚ poszukiwało mężczyzny w związku z podejrzeniem o współpracę z grupą przestępczą oraz posiadanie dużych ilości narkotyków. Funkcjonariusze mieli doprowadzić go do prokuratury apelacyjnej.

Znajdź nas na Google+

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!