Targ Pietruszkowy jest kolejną inicjatywą mającą ułatwić Krakowianom dostęp do naturalnych i ekologicznych produktów wprost od wytwórców.

Od 29 czerwca przez 12 kolejnych sobót wakacji Stowarzyszenie PODGORZE.PL zaprasza na „Targ Pietruszkowy".
Wydarzenie nawiązuje do tradycyjnych targów, które dawnej odbywały się Na Rynku Podgórskim. Przedsięwzięcie organizowane jest przy aktywnym udziale lokalnych społeczności.
Oprócz ekologicznej żywności na targach można posłuchać wykładów dotyczących m.in. uprawy ziół i ziołecznictwa, czytania etykiet produktów spożywczych, idei slow food, surowej kuchni, hydroponice a także uczestniczyć w warsztatach oraz degustacjach.

Targ Pietruszkowy jest kolejną inicjatywą mającą ułatwić Krakowianom dostęp do naturalnych i ekologicznych produktów wprost od wytwórców.
Dają możliwość sprzedaży produktów przez małopolskich rolników i przetwórców - producentów warzyw, owoców, przetwórców, wędliniarzy, miodów i innych.
Targi realizowane są z Funduszu Grantowego „PRODUKT LOKALNY MAŁOPOLSKI”.

Aktualności dotyczące szczegółowego programu targów na PODGORZE.PL


Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!