Ukazało się specjalne wydanie periodyku "Merkuriusz targowo-kongresowy" w całości poświęcone książce. Bezpłatne egzemplarze można otrzymać w Krakowie na ul. Centralnej podczas imprez targowych.

Z okazji zbliżających się 16. "Targów książki" organizator tej imprezy, firma "Targi w Krakowie" postanowiła podsumować dotychczasowe udane osiągnięcia w promocji książki i czytelnictwa.

Krakowskie "Targi książki" zaliczane są do międzynarodowej czołówki imprez o tej tematyce w świecie. Natomiast w Polsce są to największe w czasie letnim i jesiennym targi i skupisko wydawców z polski oraz europy.

Przeciętnie na ponad 300 barwnych stoiskach, obok literatury popularnej jest też specjalistyczna naukowo-techniczna, spotkania z europejskiej i światowej sławy autorami różnych bestsellerów wydawniczych.

Z uwagi na wzrost popularności imprezy, "Targi książki" zostały podzielone na osobne spotkania targowe: czerwcowe będzie poświęcone książkom dla dzieci, a październikowe - dla dorosłych.

Natomiast II Kongresowi zagranicznych badaczy dziejów polski "Polska w Europie środkowej" towarzyszyć będą "Targi książki historycznej".

Znajdź nas na Google+

Kultura

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!