Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II przy współpracy Stowarzyszenia Zdrowe Serce i Płuca PULMO - COR i wyższymi uczelniami z Krakowa podjęli nowe przedsięwzięcie w postaci Uniwersytetu dla potrzeb ludzi starszych 60 plus.

Planowana jest tematyka wykładów: moje zdrowie, psychologia, nowe technologie, środowisko przyrodnicze, kultura i sztuka, prawo i bezpieczeństwo. Do prowadzenia wykładów zaproszono autorytety świata lekarskiego, znani wykładowcy krakowskich wyższych uczelni.

Spotkania i wykłady oraz seminaria odbywać się będą na terenie nowej sali konferencyjnej Szpitala przy ul. gen. Fieldorfa - Nila (zaledwie 300 m od pętli tramwajowo - autobusowej Kraków - Krowodrza Górka) w każdy czwartek godzinach 11.00 - 14.00 . Zajęcia zaplanowana na okres od kwietnia do czerwca i od września do grudnia 2013.

W najbliższy czwartek 11 kwietnia rejestracja od 10.30. Natomiast o godz. 11.00 odbędzie się inauguracyjne seminarium. Hasłem przewodnim jest NIEGASNĄCA MŁODOŚĆ, TO NIC NIE KOSZTUJE. Na pierwszym spotkaniu uczestnicy po zarejestrowaniu się otrzymają szczegółowy program zajęć.

Podaje namiar na organizatorów z Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II: manager konferencji Pani Małgorzata Rygiel Kierownik Biura Marketingu i Promocji Szpitala, e - mail promocja@szpitaljp2.krakow.pl , telefon 12 614-25-26 i 12 614-22-65 www.szpitaljp2.krakow.pl/Uniwersytet-Niegasnacej-Młodosci

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Styl życia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!