Brytyjsko-Polska Izba Gospodarcza w Krakowie organizuje ciekawe spotkania dla nowo przyjętych członków, członków i sympatyków. Wtorkowe spotkanie w kawiarni STALOWE MAGNOLIE dawało atmosferę spotkania biznesowego i towarzyskiego.

Stylowo urządzona kawiarnia, masa podświetlanych elementów metalowych i nastrój typowy dla intymnych krakowskich kafejek to ważny element do rozważań biznesowych.

Spotkanie 12 marca miało za zadanie przedstawienie kolejnych nowych firm, które ostatnio wstąpiły do Brytyjsko-Polskiej Gospodarczej. Wśród nowych firm są między innymi: SMT Software, BM Creative, Xsolve z Gliwic i kilka innych. Kolejnym elementem było przedstawienie propozycji bardzo ważnych nie tylko dla stowarzyszenia, ale też co należy zrobić aby zwiększyć współpracę gospodarczą i tym sposobem tez zwiększyć zatrudnienie.

Dzięki Pani Dyrektor BPCC Agnieszce Liburze wzrosła ilość firm członkowskich, które nie wywodzą się tylko z Krakowa czy Małopolski, ale też między innymi ze Śląska czy innych regionów. Jeżeli chodzi o branże reprezentowane przez członków to jest przewaga informatyczna, kosmetyczna, czy turystyczna.

Zaznaczyć należy, że tego typu działania już powodują powstawania nowych stanowisk pracy, których ostatnio powstało ponad 500, ale też ważnym elementem promocji gospodarczej i kulturowej Krakowa i regionu małopolski.

Tradycyjnie uczestnicy spotkania popijali smaczne herbaty Teekanne.

(zdjęcia i materiał jest chroniony prawem autorskim)

Wydarzenia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!